8838-ferticare hydro 6-14-30-main image
Ferticare Hydro (6-14-30) (Фертікер Гідро) повністю швидкорозчинне у воді NPK добриво, що містить магній та сірку та всі необхідні поживні мікроелементи в хелатній формі EDTA.

Спеціально для гідропоніки. Містить тільки нітратний азот, що повністю виключає аміачне отруєння рослин при вирощуванні на інактивних субстратах. Незамінний при вирощуванні культур на крапельному зрошенні з використанням інактивних субстратів (мінеральна вата, цеоліт, вермикуліт, перліт, керамзит та ін.). Низький вміст азоту дозволяє використовувати Ferticare Hydro на культутрах з низькою потребою в азотному живленні, а також на всіх культурах в періоди низького освітлення.

Він може застосовуватися для всіх типів систем поливу. Співвідношення N: K продукту ідеально підходить для багатьох овочів, ягід і фруктових дерев. Як правило, продукт рекомендується застосовувати разом з нітратом кальцію (YaraLiva Calcinit). Підходить для позакореневого внесення. Забезпечує рослини необхідними елементами живлення, виключаючи втрати урожаю від прихованого дефіциту мікроелементів.

Склад:
Азот, загальний (N) — 6%
— нітратний (NO3) — 6%
Фосфор (P2O5) — 13,7%
Калiй (K2O) — 30,1%
Магнiй (Mg) — 2,6% (MgO — 4,3%)
Сірка (S) — 3,7% (SO3 — 9,2%)
Бор (B) — 0,03%
Мідь (Cu) — 0,02%
Залізо (Fe) — 0,2%
Марганець (Mn) — 0,14%
Молібден (Mo) — 0,004%
Цинк (Zn) — 0,02%

Упаковка:
25 кг

Країна виробництва:
Нідерланди